Dzień Bezpiecznego Internetu oraz apel posumowujący pierwsze półrocze roku skolnego 2017/2018

Utworzono dnia 09.02.2018

6 lutego 2018r. obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu pod hasłem: „Tworzymy kulturę szacunku w sieci”. Z tej okazji poznawaliśmy zasady,  jak w sposób kulturalny i bezpieczny poryszać się w sieci, sznować poglądy drugiego człowieka, a jednocześnie jak przeciwstawiać się niewłaściwemu zachowaniu innych uczestnikó w sieci.

Pani Dyrektor  dzisiajw czasie apelu wręczyła  nagrody:

w Alfiku Humanistycznym:
Zuzanna Knez, uczennica kl. III  zdobyła 1. miejsce w województwie, a  4. miejsce w kraju i tym samym wygrała tygodniowy pobyt na obozie w Serpelicach!!! W programie turnusu są m.in.: spływ kajakowy, zajęcia survivalowe, wycieczki i zajęcia z j. polskiego.
Weronika Nostkiewicz z kl. III w ALFIKU HUMANISTYCZNYM zdobyła dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie i uzyskała 109. miejsce w województwie na 1529 uczestników!!!

Dyplomy otrzymali także uczestnicy konkursu najlepsi w swojej kategorii klasy:  Kacper Trybuś z kl. II, Marcin Szczurek z kl. V, Kamil Lewandowski z kl. VI oraz Paweł Lelek z kl. VII.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

w zmaganiach z języka angielskiego:
Filip Wilk- klasa VII - dyplom wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego  EDI,
Dyplomy uznania za udział w tym samym konkursie otrzymali:
Dominika Jaskowska, Zuzanna Karaś,Dawid Baran i Jakub Ślęczka z klasy V.

Anna Urbaniec i Paweł Lelek- klasa VII- nagroda za wysoki wynik w szkolnym etapie Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

Julia Sroka z klasy VI- nagroda w szkolnym konkursie na najstaranniej prowadzony zeszyt do języka angielskiego.

Zostały również wręczone nagrody z I etapu XIII Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Krakowie Krakusek dla uczniów klas III. Uczniowie musieli wykazać się wiadomościami z zakresu historii, tradycji  Krakowa oraz znajomością róznych zabytków i legend.

A oto wyniki:

I miejsce    Tymon Kapusta

II miejsce    Zuzanna Knez

III miejsce   Natalia Rożek

Wszyscy uczniowie biorący  udział w konkursie otrzymali dyplomy uczestnika oraz słodkie upominki

Matematyczne sukcesy Pawła Lelka z klasy VII:
Paweł uzyskał bardzo bobry wynik w konkursie Alfik Matematyczny, zdobył III miejsce w VII Gminnym Konkursie Matematycznym oraz zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Matematycznego. Składamy gratulacje i życzmy dalszych sukcesów.

Stypendium:
W czasie apelu Pani Dyrektor wręczyła dyplomy dla Rodziców  oraz uczniów - stypendystów ze  średnią powyżej 5.1 i wzorowym zachowaniem. Takie wyniki uzyskali: Wiktoria Mazur z kl. VI i Paweł Lelek z kl. VII.
Gratulujemy!

GALERIE: