Nasza szkoła na Pikniku Lisieckim !!!

Utworzono dnia 13.09.2021

Nasza szkoła na Pikniku Lisieckim !!!

12 września 2021r. na Rynku w Liszkach zagościły różnobarwne namioty, stoiska oraz ogromna scena. Fundacja  Przestrzeń Rozwoju i Gmina Liszki przygotowały  Festiwal Organizacji Pozarządowych – Piknik Lisiecki. Nasza szkoła zaprezentowała się zarówno na swoim stoisku, ale również podczas występów.

Na stoisku wielką furorę zrobiło  koło fortuny oraz gadżety z logo szkoły. Po odpowiedzi na proste pytanie zadawane przez Panią Dyrektor, Panią Dorotkę i Panią Kaję można było otrzymać ekosiatkę, worek, smyczkę lub kubeczek.  Jak głosi przysłowie fortuna kołem się toczy, ale nikt nie odszedł od nas z pustymi rękoma. Każdy otrzymywał małe, słodkie pocieszenie. Od godziny 10.00 Pani Kamila i Pani Agnieszka przygotowały kącik zabaw dla najmłodszych. Były tam kolorowanki, układanki i największe bańki mydlane. Uczestnicy pikniku chętnie bawili się w grę zręcznościową przygotowaną przez Panią Basię. Nasza szkoła była również reprezentowana przez liczne grono wolontariuszy z klasy 8, którzy w strojach galowych wręczali przechodzącym ulotki. Na największą pochwałę zasłużyła Gabrysia Ż., która w niezwykły sposób zajmowała się naszymi najmłodszymi gośćmi. Około 12.45 nasze oczy skierowały się  w stronę sceny, na której wystąpiły dziewczynki z klasy 3 przygotowane przez Panią Elżbietę Nęcką. Dwa tańce i piękna, jesienna piosenka wszystkim się spodobała. Na zakończenie dziewczynki rozdawały widzom  pyszne i soczyste jabłka.

Pod linkami dostępne są fragmenty występów:

Udział naszej szkoły w Pikniku nie byłby możliwy bez zaangażowania nauczycieli, pracowników, uczniów, a także rodziców. Bardzo dziękuję Panu Stanisławowi Soból za wymyślenie i przygotowanie gadżetów, Państwu Sobesto za ogromną pomoc w transporcie, Radzie Rodziców za sfinansowanie cukierków i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego, że nasze stoisko było naprawdę wspaniałe!!!

Dyrektor szkoły Maryla Małucha-Kapusta

zdjecia